Obserwatorzy

piątek, 27 lipca 2012

Urodziny trzech polskich aktorek ;)

27 lipca to dzień, w którym swoje święto obchodzą takie panie, jak Lucyna Malec, Magdalena Różdżka i Natalia Lesz. Każdą z nich możemy zobaczyć w telewizji, Natalię Lesz można także usłyszeć w radio.
Pani Lucyna Malec to 46 - letnia aktorka, która mogliśmy poznać dzięki takim produkcjom, jak  "Bulionerzy", "Nad dobre i na złe", "Miodowe lata",  "Hotel 52", "Na Wspólnej", "Pensjonat pod Różą".
Od dziś 34 - letnia Magdalena Różdżka to (według mnie) jedna z piękniejszych kobiet w polskim show biznesie. Znamy ją z "Usta usta", "Czas honoru", "Tylko miłość", "Idealny facet dla mojej dziewczyny", Rodzina zastępcza", "Lokatorzy", "Klan", a także filmu "Lejdis".
Natalia Lesz jest najmłodszą z dzisiejszych solenizantek, ale jej kariera już zdążyła nabrać tempa. Już 31 - letnia  Natalia ma na swoim koncie dwa albumy muzyczne, kilka singli. Jeśli chodzi o jej karierę aktorska, to znamy ją z "Tancerzy", ale wystąpiła także w "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", "Pierwsza miłość", "Hotel 52", "Plebani", "Rezydencji", a nawet w "Rodzince.pl". Wielu z nas zapewne widziało ją także w tańcu z gwiazdami, gdzie udało jej się dojść do podium - drugie miejsce!Solenizantkom życzymy wszystkiego dobrego, jeszcze 100 lat życia i dalszych sukcesów na drodze zawodowej!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz