Obserwatorzy

piątek, 21 czerwca 2013

odpoczynek - ważna rzecz!

Nie umiemy odpoczywać. To fakt.
 Nawet, jak mam dzień wolny od pracy, to cały czas coś robię, nie koniecznie coś pożytecznego, ale zawsze jest to coś, co mnie nie relaksuje, częściej stresuje, denerwuje, irytuje. Zaczynam jedną rzecz, nie kończąc jej, przechodzę do następnej. A co najgorsze, wiecznie nie mam czasu. Pani Ewa Woydyłło, na łamach miesięcznika SKARB wskazuje kilka sposobów, które pomagają nam się  zrelaksować. Na pierwszym miejscy stawia aktywność fizyczną, ruch na świeżym powietrzu. Dalej wymienia regularne przebywanie w towarzystwie ludzi życzliwych, pogodnych i nienarzekających, szukanie dla siebie różnorodnych rozrywek relaksujących i przyjemnych, oraz oddanie się pasji. Zgadzam się z każdym z jej pomysłów, a zatem po pracy śmigam na rower z siostrą, przeczytam kolejny rozdział książki i posegreguję pocztówki, które od lat zbieram!

Ach... gdyby tacy panowie ze mną jechali, to nigdy bym z tego roweru nie schodziła...Zapraszam też tu: fb

2 komentarze:

  1. myślę, że po myciu odżywką możesz nałożyć maskę, bo łuska włosa będzie zmiękczona i odżywcze walory maseczki lepiej się wchłoną :)
    też probowałam tego sposobu w sobotę, żeby w razie czego umyć włosy :D daj znać jak sie sprawdziło :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Ohohoho, z takimi panami to nie jedna by chciała pojechać byle gdzie rowerem <33
    Fakt. Mamy wolne, a często robi coś, co i tak nas nie odpręża, a wręcz stresuje. Zgadzam się z tą panią. Jeszcze plaża, woda, ukochana osoba przy boku i... można wypocząć *___*

    OdpowiedzUsuń