Obserwatorzy

wtorek, 31 grudnia 2013

New Year's Eve

   To już dzisiaj - ostatni dzień w 2013 roku. Dzisiaj coś się kończy, jutro coś się zaczyna. To tylko kilka minut, jeden dzień przechodzi w inny, jeden miesiąc w kolejny, ale fakt,  że zmienia się rok, jest dla nas naprawdę symboliczny. A może tylko szukamy podstaw do zorganizowania imprezy? ;)
Nie ważne. Tego dnia podsumowujemy, myślimy, co było dobre, a co złe w "starym roku", planujemy przyszłość, stawiamy sobie cele i postanowienia na rok następny. To piękna data, każdy zwalnia tempo, snuje przemyślenia, zastanawia się. 


Czas na podsumowanie?

   Bloga prowadzę już od 2,5 lat. Posty były różne, z niektórych dzisiaj śmieję się na głos, z innych jestem naprawdę dumna. Cieszę się, że są osoby, które je czytają, odwiedzają bloga. Ja czerpię przyjemność z samego pisania tutaj.
Ponad 220 postów, a rok 2013 był pod tym względem najlepszy - aż 114 wpisów. 

   Dziś jest do dla mnie swego rodzaju pamiętnik, zapis najważniejszych momentów i wspomnień. Można by jeszcze wiele pisać. Skończę jednak tylko tym, że moim noworocznym postanowieniem jest napisanie jeszcze większej ilości postów!

   Zapraszam do obejrzenia sylwestrowych inspiracji: http://www.pinterest.com/mademois/sylwester/Udanej nocy sylwestrowej!

3 komentarze:

 1. Dzień dobry,
  Niestety nie znalazłam na stronie adresu e-mail.
  Proszę o kontakt na kontakt@blog-media.pl
  Chciałbym przedstawić informacje na temat możliwości współpracy reklamowej.
  Pozdrawiam serdecznie,
  Magdalena

  OdpowiedzUsuń
 2. Wow! *.* Gratulacje! Długo prowadzisz już bloga!:)).
  Happy New Year!:).

  linijkala.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. a tam, okazji do imprez jest więcej, nie tylko ostatni dzień roku. :D znam ludzi, którzy organizują imprezy z okazji schabowego na obiad czy też pościelenia łóżka :D

  OdpowiedzUsuń