Obserwatorzy

niedziela, 19 stycznia 2014

'Rolowanie' Nataszy Urbańskiej

   Piosenka, która w ostatnich dniach wzbudza większe kontrowersje, niż "Filiżanka" Wiśniewskiego, z mega zaskakującym teledyskiem. 1 882 881 wyświetleń na youtube, 3500 łapek w górę i 51000 w dół, cała masa hejtów w sieci, a na youtube wyłączone komentarze - takie zamieszanie wywołał ten utwór. Dzisiaj w Dzień Dobry TVN zaproszonymi gośćmi byli Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz i próbowali tłumaczyć się z tej piosenki. Okazuje się, że jest to pewien cykl utworów,  gdzie każdy opowiadał będzie o innej kobiecie. Pierwszy teledysk opowiadający o eleganckiej dziewczynie miał premierę już 12 listopada 2013, jednak nie stał się tak "sławny", bo nie jest kontrowersyjny, piosenka "Muszę odejść" jest po prostu o rozstaniu, a na youtube ma zaledwie 2840 wyświetleń. Utwór "Rolowanie" jest pewnym przeciwieństwem, opowiada już o zupełnie innej postaci. Natasza i Janusz na kanapie w  DDTVN tłumaczyli, że to pewien rodzaj "kreacji artystycznej" i ja jestem w stanie im uwierzyć. Wierzę, że nie chodziło im tylko o zyskanie rozgłosu, że w ten sposób realizują pewien projekt. 
   Jedyną rzeczą, która mnie w pewien sposób razi, albo denerwuje, to podejście Józefowicza. Będąc na z kanapie w studio programu, nie chciał dopuścić do głosu ani prowadzących, ani samej Nataszy, wręcz jej przerywał (swojej żonie i podopiecznej), śmiem zatem przypuszczać, że Natasza jest przez niego zdominowana, a te memy, które krążą w sieci, zawierają nie ziarenko, a całe ziarno prawdy.   Kto nie widział programu, wrzucam link, ale najpierw obejrzyjcie sobie filmik, który jest poniżej wywiadu, czyli "Rolowanie w wersji hardkor", które zrobił Filip Chajzer, a później wywiad "gwiazdami"  http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/natasza-i-janusz-zdradzaja-kto-jest-autorem-rolowania,111260.html

Miłej niedzieli! 

6 komentarzy:

 1. szczerze nie słyszałam , ale chętnie posłucham . Miły Blog ; ) Zapraszam do siebie : http://spelniaj-swoje-marzenia.blogspot.com/ Obserwuję : * Pozdrawiam Serdecznie : )

  OdpowiedzUsuń
 2. ja tam wole tego nie oglądać ;D

  OdpowiedzUsuń
 3. mi nie przypadł do gustu ani teledysk, ani piosenka. Dopóki pan J. będzie reżyserował występy, dopóty pani N nie uda się osiągnąć niczego co warte byłoby obejrzenia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Prawie dwa miliony wyświetleń, a ja pierwsze słyszę o tej piosence... ^^

  OdpowiedzUsuń